جستجو

درباره ما

فروشگاه تخصصی اینترنتی ابزارآلات صنعتی ساختمانی مارتکالا

فروشگاه تخصصی ابزار مارتکالا به منظور تامین بهترین ابزارآلات صنعتی و ساختمانی با پایین ترین قیمت و بالاترین کیفیتو سطح اطمینان بصورت آنلاین تاسیس شده است.

فروشگاه مارتکالا زیرمجموعه ایست از گروه مهندسی اسپاد تولیدکننده ابزارآلات صنعتی و دستگاههای جوش اینورتر با برند اسپاد در ایران لذا برخلاف فروشگاههای اینترنتی دیگر که نیاز به دریافت سود بالا از مصرف کننده دارند فروشگاه مارتکالا با توجه به تامین بودجه توسط اسپانسرشیپ شرکت اسپاد این امکان را دارد که تمامی برندهای بازار ابزار را با کمترین  سود به مصرف کنندگان محترم ارایه نماید لذا قیمتهای ارایه شده در مارتکالا پایین ترین قیمت در سطح کشور میباشد.

مجموعه مارتکالا با قرار گرفتن در قلب بازار ابزار ایران این امکان را دارد که بهترین برندها را با تضمین اصالت برای فروش در پورتال خود قرار دهد.

نکته مهم دیگر در مارتکالا دارا بودن بالاترین و معتبرترین نماد اعتماد پرداخت الکترونیکی دو ستارهاز وزارت صنعت معدن و تجارت است که این تضمین را به خریداران محترم میدهد که با خیالی آسوده به خرید و پرداخت توسط کارتهای عضو شتاب بپردازند و در صورت هرگونه مشکل و مغایرت در محصول درخواستی بازگشت پول به حساب ایشان توسط وزارت صنعت معدن و تجارت تضمین شده است.

فروشگاه اینترنتی مارتکالا این اطمینان را به خریداران محترم میدهد که درصورت دریافت کالای معیوبو یا اشتباه براحتی کالای فوق را مرجوع و کالای سالم و مورد سفارش را در اسرع وقت تحویل بگیرند.

با مارتکالا با خیال آسوده و بصورت حرفه ای ابزار بخرید

مدیرعامل گروه مهندسی بازرگانی اسپاد ( و فروشگاه اینترنتی مارتکالا) : مهندس حسن یاقوتی کارشناس مهندسی مکانیک جامدات و کارشناسی ارشد ام بی ای مدیریت بازاریابی دانشگاه علم و صنعت ایران

آدرس دفتر مرکزی: تهران خیابان امام خمینی بعد از میدان حسن آباد کوچه علیزاده پلاک ۸ واحد ۱

تلفن: ۰۲۱۶۶۹۵۵۷۳۱الی۳

فیلترها
Sort
display