جستجو

دستکش ایمنی

فروش ویژه محصولات اسپاد

دستکش ایمنی

استفاده از دستکش ایمنی در انجام کار نقش بسیار پر اهمیتی دارد. بیش از ۷۰ درصد حوادث در زمان کار مرتبط است به استفاده نکردن از دستکش ایمنی. دستکش ایمنی انواع بسیار زیادی دارد که هر یک در جهت کار خاصی تولید و ارايه می شود. دست ها و انگشتان از با مهم ترین اعضای بدن برای کار می باشند که در زمان مواجهه با خطرات ناشی از برق گرفتگی ، تماس با مواد شیمیایی ، پارگی و بریدگی ، خراش ، سوختگی ، سوراخ شدن ، تماس با مواد بیولوژیکی و همچنین در برابر دما های بسیار بالا، برای حفاظت و نگهداری از آنها باید از دستکش ایمنی مناسب استفاده شود.
امروزه انواع گوناگونی از دستکش ایمنی برای حفظ و نگهداری در برابر طیف گسترده ای از خطرات در دسترس عام هستند. ماهیت خطر و آسیب های ناشی در حین انجام عملیات، در انتخاب دستکش ها موثر می باشد. گستردگی و تنوع آسیب های شغلی دست، انتخاب صحیح دستکش ایمنی را مشکل می سازد. الزامی است که کارکنان از دستکش ایمنی مخصوص طراحی شده برای آسیب هایی که در محیط کاریشان اتفاق می افتد و وظایفی که بر عهده دارند، استفاده نمایند، زیرا که برای یک عملیات خاص طراحی شده اند، ممکن است در برابر سایر عملیات، حفاظت لازم را ایجاد ننمایند.
فروش و قیمت انواع دستکش ایمنی٬ دستکش همه کاره عمومی٬ دستکش ضد برش٬ دستکش ضد ارتعاش٬ دستکش الکتریکی٬ دستکش ضد اسید٬ دستکش مونتاژ کاری٬ دستکش جوشکاری٬ دستکش چرمی ٬دستکش ضد روغن٬ دستکش ضد حلال٬ از برندهای تاپ کیت٬ دستکش فوکس٬ ATG با جنس روکش : (PU (Polyurethane٬ ٬ PVC٬ لتکس٬ میکروفوم نیتریل٬ نئوپرن + میکروفوم نیتریل٬ نیتریل٬ نیتریل + میکروفوم نیتریل در فروشگاه ابزار مارتکالا

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
فیلترها
Sort
display