جستجو

متودو

نمایش به عنوان گرید لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه
کلیـد و پریـزهای Metodo  سفید رنگ

کلیـد و پریـزهای Metodo سفید رنگ

کلید و پریز سفید متودو جزو کلید و پریز های اقتصادی این شرکت به شمار می روند. رویه و کادر سفید این مجموعه در کنار بدنه تخت مربعی، آن را برای استفاده در تمامی محیط ها مناسب می سازد. مکانیزم این کلید و پریز ها از جنس پلی کربنات است که غیر قابل اشتعال می باشد. متودو برای سهولت در عملکرد، کادر های یک تا چهارخانه را ارائه می کند، این کادر ها جایگزین مناسبی برای استفاده همزمان از چندین کلید و پریز مجزا در کنار یکدیگر هستند. شما می توانید این کادر ها را بنا به ضرورت به صورت افقی و یا عمودی به کار برید. از آنجا که لوگوی متودو در حالت عمودی و افقی تفاوت چندانی ندارد، استفاده از این کادر به صورت افقی و یا عمودی، به سادگی ممکن است.
تومان
کلیـد و پـریـزهای Metodo بـا کادرهای شیشه ا ی

کلیـد و پـریـزهای Metodo بـا کادرهای شیشه ا ی

کلیـد و پـریـزهای Metodo بـا کادرهای شیشه ا ی در رنگ های سفیـد، نقـره ای، مشـکی و طلایـی دارای کادرهای تک الی چهارخانه، همراه با ۵ سال گارانتی تعویض مکانیزم.
تومان
کلیـد و پریـزهای متالیک Metodo (بژ)

کلیـد و پریـزهای متالیک Metodo

کلیـد و پریـزهای متالیک Metodo در رنگ بژ دارای کادرهای تـک الی چهارخانه مکانیزم این کلید و پریزها از جنس پلی کربنات و غیرقابـل اشتـعال می باشد. قابلیـت جایـگیـری سیـم به صورت پیچی جهت سهولت نصب، چنگک فلزی و ۵ سال گارانتی تعویض مکانیزم از دیگر محاسن این کلید و پریزها می باشد.
تومان
کلیـد و پریـزهای متالیک Metodo طرح آلومینیوم (کد 3001)

کلیـد و پریـزهای متالیک Metodo طرح آلومینیوم (کد 3001)

کلید و پریز متودو سری آلومینیوم جزو کلید و پریز های لوکس Metodo به شمار می رود. این گروه از کلید و پریز متودو دارای کادر هایی به رنگ برنز، نقره ای و مشکی هستند. شما می توانید کلید یا پریز خود را به صورت ترکیبی از این رنگ ها برای کادر و رنگ های سفید، بژ، آنتراسیت و نقره ای برای رویه، انتخاب نمایید. مکانیزم این کلید و پریز ها از جنس پلی کربنات است که غیر قابل اشتعال می باشد. متودو برای سهولت در عملکرد، کادر های یک تا سه خانه را برای سری آلومینیوم خود ارائه می کند، این کادر ها جایگزین مناسبی برای استفاده همزمان از چندین کلید و پریز مجزا در کنار یکدیگر هستند. شما می توانید این کادر ها را بنا به ضرورت به صورت افقی و یا عمودی به کار برید. از آنجا که لوگوی متودو در حالت عمودی و افقی تفاوت چندانی ندارد، استفاده از این کادر به صورت افقی و یا عمودی، به سادگی امکان پذیر می باشد.
تومان
کلیـد و پریـزهای متالیک Metodo (ترکیبی)

کلیـد و پریـزهای متالیک Metodo (ترکیبی)

کلیـد و پریـزهای متالیک Metodo در رنگ ترکیبی دارای کادرهای تـک الی چهارخانه مکانیزم این کلید و پریزها از جنس پلی کربنات و غیرقابـل اشتـعال می باشد. قابلیـت جایـگیـری سیـم به صورت پیچی جهت سهولت نصب، چنگک فلزی و ۵ سال گارانتی تعویض مکانیزم از دیگر محاسن این کلید و پریزها می باشد.
تومان
کلیـد و پریـزهای متالیک Metodo آنتراسیت

کلیـد و پریـزهای متالیک Metodo آنتراسیت

کلیـد و پریـزهای متالیک Metodo در رنگ آنتراسیت دارای کادرهای تـک الی چهارخانه مکانیزم این کلید و پریزها از جنس پلی کربنات و غیرقابـل اشتـعال می باشد. قابلیـت جایـگیـری سیـم به صورت پیچی جهت سهولت نصب، چنگک فلزی و ۵ سال گارانتی تعویض مکانیزم از دیگر محاسن این کلید و پریزها می باشد.
تومان

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close
فیلترها
Sort
display