جستجو

کابل جوش سایز (35*1) اردستان درجه یک

کابلهای جوشکاری به دلیل انعطاف پذیری بسیار خوب ، مناسب جهت استفاده در اتصالات متحرک جوشکاری می باشد . از موارد کاربرد دیگر میتوان به صنایع اتومبیل ،‌ کشتی سازی ،‌حمل و نقل و نوار نقاله نام برد . روکش کابل های فوق از نظر خواص مکانیکی ، فیزیکی و الکتریکی تقویت شده است . این نوع کابل تفاوت بسیار بالایی در مقابل تنش های مکانیکی، سایش، شوک و پارگی دارد.
banner
تولید کننده: اردستان
قابلیت دسترسی: در انبار موجود نیست
ریال
decrease increase
اشتراک گذاری

کابلهای جوشکاری  به دلیل انعطاف پذیری بسیار خوب ، مناسب جهت استفاده در اتصالات متحرک جوشکاری می باشد . از موارد کاربرد دیگر میتوان به صنایع اتومبیل ،‌ کشتی سازی ،‌حمل و نقل و نوار نقاله نام برد . روکش کابل های فوق از نظر خواص مکانیکی ، فیزیکی و الکتریکی تقویت شده است . این نوع کابل تفاوت بسیار بالایی در مقابل تنش های مکانیکی، سایش، شوک و پارگی دارد.

قیمت هر متر از این کابل، 15 هزار تومان می باشد. برای دریافت این محصول، می توانید به صورت کابل های 10متری،25 متری و 50 متری سفارش گذاری نمایید. همچنین می توانید آن را به صورت قرقره 350 متری سفارش دهید. توجه داشته باشید به دلیل ارسال کابل به بنگاه برای برش به صورت قرقره، هزینه ارسال به بنگاه و حمل توسط باربری به عهده خریدار خواهد بود.

مشخصات محصولات
برنداردستان
روکش نهایینیمه لاستیک TPR
وزن (کیلوگرم)وزن در هر متر : 260 گرم
سطح مقطع نامی35 میلی متر
انبر کابل جوشندارد
برچسب های محصول
فیلترها
Sort
display